Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2018-08-16

Imieniny: Joachima, Nory

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2116089
  • Do końca roku: 137 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Osiągnięcia uczniow klas 0-III w roku szkolnym 2014-2015 - II półrocze

KLASA 0 A

Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Tematyce Ekologicznej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

    I m. Nikola Partyka

    II m. Alicja Wójcicka

Międzyszkolny Konkurs Talentów Muzycznych ,,Hej, kolęda, kolęda"

    II m. Nikola Partyka

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wiersze o mamie"

    wyróżnienie: Nikola Partyka

KLASA 1 A

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza pisanka i kraszanka wielkanocna"

    wyróżnienie: Zuzanna Paluch

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Z kim wiosna przyleciała”

    III m. Zuzanna Paluch, Natalia Ball

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wiosenne przebudzenie”

    III m. Zuzanna Paluch, Kinga Gęsiarz, Julia Sekret, Natalia Ball, Alan Kłosowski, Bartosz Barański

Powiatowy Konkurs Plastyczny„ Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

    wyróżnienie: Alan Kłosowski

V Powiatowy Konkurs Piosenki „Marcowe Nutki”

    wyróżnienie: Łucja Wilk

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „Mistrz Kaligrafii klasa I”

    II m. Bernard Bojur

    wyróżnienie: Julia Kmieć, Alan Kłosowski

Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną 2015

    wyróżnienie: Kinga Gęsiarz, Zuzanna Paluch

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - Origami „Świąteczna kartka wielkanocna”

    wyróżnienie: Zuzanna Paluch

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wiosenne krajobrazy”

    I m. Natalia Ball

    II m. Izabela Całusińska

    III m. Kinga Gęsiarz

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze z Humorem”

      wyróżnienie: Mateusz Łyczbiński

Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Tematyce Ekologicznej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

      I m. Łucja Wilk

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

      I m. Zuzanna Paluch

      II m. Bernard Bojur

Szkolny Konkurs Plastyczny „Zabytki Częstochowy”

      I m. Bartosz Barański

      II m. Kinga Gęsiarz, Zuzanna Paluch

      III m. Łucja Wilk

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze dla Mamy”

      I m. Mateusz Łyczbiński

Szkolny konkurs plastyczny na plakat antynikotynowy „Nie pal przy mnie, proszę”

      I m. Alan Kłosowski

      II m. Beata Kozieł

      III m. Oliwia Sączek

Konkurs Biblioteczny „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

      wyróżnienie: Kinga Gęsiarz

KLASA 1 B

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

    wyróżnienie: Nina Długosz

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Mój pupil”

    II m. Natalia Skiba

    III m. Wiktoria Juszczyk

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej ,,Żyj z przyrodą w zgodzie"

    I m. Maja Jaworska

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze dla mamy”

    I m. Julia Bogunia

KLASA 1 C

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

    I m. Aleksander Wojtyra

    wyróżnienie: Tomasz Ciesielski, Angelika Leszczyńska

X Edycja Miejskiego Konkursu Literackiego „Częstochowa - moje miasto"

    I m. Aleksander Wojtyra

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Mój pupil”

    I m. Aleksander Wojtyra

IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej ,,Żyj z przyrodą w zgodzie"

    I m. Joanna Daroń

    II m. Natalia Kostro

III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze z humorem”

    wyróżnienie: Angelika Leszczyńska

Szkolny Konkurs Muzyczny „Hej kolęda, kolęda”

    III m. Joanna Daroń

    wyróżnienie: Angelika Leszczyńska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie”

    I m.  Kinga Kawałczyk

    II m. Aleksander Wojtyra

    III m. Angelika Leszczyńska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Zabytki Częstochowy”

    I m. Tomasz Ciesielski

    III m. Kinga Kawałczyk

Szkolny Konkurs Plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

    I m. Kinga Kawałczyk

    II m. Stanisław Zelasko

    wyróżnienie: Dawid Budzikur, Natalia Borek, Hubert Hauzer, Angelika Leszczyńska, Aleksander Wojtyra

Szkolny Konkurs Biblioteczny ,,Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

    I m. Angelika Leszczyńska

    wyróżnienie: Aleksander Wojtyra, Hubert Hauzer

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze dla mamy”

     wyróżnienie: Emilia Jezik

KLASA 1 D

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

    wyróżnienie: Hanna Tomzik

Międzyszkolny Konkurs Kolęd ,,Hej kolęda, kolęda”

    III m. Iga Mysłek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Kartka Wielkanocna”

    III m. Bartosz Kiepura 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Szanuj swoją planetę”

    I m. Amelia Skałba

   wyróżnienie: Marcel Sławuta                                                                 
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny ,,Mój pupil”

    I m. Zofia Sypuła 

    II m. Jakub Stachowicz, Małgorzata Krzaczek, Nina Szczerbaniuk,                         
    Iga Mysłek, Alan Sypuła, Maksymilian Szczerba

Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Żyj z przyrodą w zgodzie”

    II m. Hanna Tomzik      

    III m. Iga Mysłek

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny ,,Trudne wierszyki łamiące języki”

    III m. Amelia Janik

X Edycja Miejskiego Konkursu Literackiego „Częstochowa - moje miasto”

    I m. Bartosz Kiepura, Amelia  Skałba

    II m. Emilia Marchewka, Małgorzata Krzaczek

    III m. Amelia Janik, Zofia Sypuła

    wyróżnienie: Iga Mysłek, Hanna Tomzik

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie”

    I m. Hanna Tomzik

    II m. Jakub Stachowicz, Małgorzata Krzaczek, Dawid Predko, Emilia Marchewka

    III m. Iga Mysłek, Natasza Flis, Alan Sypuła, Maksymilian Szczerba.

Szkolny Konkurs Piosenki ,,Hej Kolęda kolęda”

    II m. Iga Mysłek

    wyróżnienie: Hanna Tomzik,

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabytki Częstochowy”

    I m. Hanna Tomzik, Amelia  Janik

Szkolny Konkurs Plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”

      I m. Maksymilian Szczerba

      II m. Tomasz Woźniak

      III m. Emilia Marchewka

      wyróżnienie: Kinga Trębicka, Zofia Sypuła

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wiersze dla mamy”

      III m. Iga Mysłek

Konkurs Biblioteczny „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

      II m. Amelia Skałba

      wyróżnienie: Nina Szczerbaniuk, Zofia Sypuła, Dawid Predko

KLASA 1 E

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

    wyróżnienie: Oliwia Sznober

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny ,,Mój pupil”

    II m. Artur Patynowski

    III m. Izabella Muś

Międzyszkolny Konkurs Piosenki o tematyce przyrodniczej                                            

    III m. Karolina Szczepanek

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie”

    I m. Kordian Puszek

    wyróżnienie: Oliwia Sznober

Szkolny Konkurs „Wiersz dla mamy”

    III m. Edyta Klejbach

Szkolny Konkurs Biblioteczny „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

    III m. Kinga Szydłowska

    wyróżnienie: Nicola Woźniak

KLASA 2 A

Konkurs szkolny „Hej kolęda, kolęda”                                                                                                  

    wyróżnienie: Zuzanna Wróbel

Konkurs szkolny „Bezpieczne ferie”

    II m. Antoni Denis

Kangur matematyczny „Żaczek”

    wyróżnienie: Oktawia Jambor, Maksymilian Zielski

Konkurs szkolny „Wiersze dla mamy”

    II m. Roksana Tyrała
Konkurs kaligrafii
    III m. Zofia Miarzyńska
KLASA 2 B

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

    I m. Mateusz Romanowski

Szkolny Konkurs Plastyczny „Zabytki Częstochowy”

    II m. Olivier Mikuła

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Nie pal przy mnie proszę”

    II m. Olivier Mikuła

    III m. Mikołaj Nowowiejski, Oskar Wójcicki, Jakub Dziurski, Kamil Kamiński, Michał Sukiennik

Szkolny konkurs recytatorski „Wiersze o mamie”

    III m. Zuzanna Leciak

Międzyszkolne zawody pływackie udział: Olivier Mikuła, Igor Matyjaszczyk, Oskar Wójcicki

KLASA 2 C

Szkolny konkurs kolęd „Hej kolęda, kolęda”

    III m. Matylda Dąbrowska, Kinga Ławik

Konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie”

    I m. Nadia Maciążek

    II m. Wiktoria Cieśla

    III m. Julia Szewczyk

Szkolny konkurs „Zabytki Częstochowy"

    I m. Patrycja Sadowska, Anna Michalska

    II m. Matylda Dąbrowska

    III m. Daria Zużewicz, Maciek Szymanek

Konkurs na plakat antynikotynowy „Nie pal przy mnie proszę”

    I m. Alicja Chrołowska

    II m. Nadia Maciążek 

KLASA 3 A

Międzyszkolny Konkurs piosenki Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

    wyróżnienie: Mateusz Buczyński ,Wojciech Wydrychiewicz

Reprezentacja szkoły w Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej: Maja Bolesławska, Konrad Kaczmarek

Udział w Kangurku Matematycznym: Małgorzata Madalińska, Maja Bolesławska, Mateusz Buczyński, Amelia Tobiańska, Konrad Kaczmarek

Szkolny konkurs ortograficzny

    II m. Amelia Tobiańska

    III m. Maja Bolesławska

    wyróżnienie: Małgorzata Madalińska, Mateusz Buczyński 

Szkolny konkurs plastyczny „Zabytki Częstochowy”

    I m. Marcel Gabor

KLASA 3 B

Międzynarodowy Konkurs ,,Chrońmy naszą planetę"

    Bardzo dobry wynik - Kacper Tabaka

    I m. Małgorzata Mikulska

    II m. Martyna Badlechowicz

    wyróżnienie:  Karolina Kulczykowska

XIV Częstochowskie Spotkania z Piosenką 

    II m. Ola Kała

X Edycja Miejskiego Konkursu Literackiego ,,Częstochowa - moje miasto”

    I m. Natalia Klaga, Małgorzata Mikulska, Ola Kała

    II m. Martyna Bedlechowicz, Anna Leszczyńska

    III m. Maja Śledzik, Jan Wójcik

    wyróżnienie: Nel Stacewicz, Damian Dębski

Międzyszkolny Konkurs o Bezpieczeństwie

    I m. Ola Kała i Julia Opala

    II m. Małgorzata Mikulska

    III m. Kacper Tabaka

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny ,,Mój pupil"

    II m. Małgorzata Mikulska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Jesienne drzewo"

    III m. Damian Woszczyk

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabytki Częstochowy"

    I m. Małgorzata Mikulska, Martyna Bedlechowicz, Julia Opala, Michał Biedroń, Rafał Biedroń, Aleksandra Kała

    II m. Maja Prząda, Natalia Klaga, Karolina Kulczykowska, Jan Wójcik

    III m. Anna Leszczyńska, Nel Stacewicz

    wyróżnienia: Sergiusz Szymański, Kacper Tabaka, Kacper Lisek, Damian Woszczyk, Damian Dębski

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Pamiętaj o zwierzętach zimą”

    I m. Kacper Tabaka, Michał Biedroń

    II m. Rafał Biedroń

Szkolny Konkurs ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”

    II m. Ola Kała

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Nie pal przy mnie proszę”

    II m. Ola Kała

    wyróżnienie: Sergiusz Szymański, Kacper Tabaka

I m. w czytelnictwie wśród klas III

Szkolny Konkurs ,,Mistrz ortografii"

    I m. Kacper Tabaka

KLASA 3 C

Konkurs Matematyczny Kangur

    wyróżnienie: Krzysztof Wolski, Martyna Michalak

Powiatowy Konkurs Piosenki „Kolorowy mikrofon”

    wyróżnienie: Amelka Ciszewska

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

    wyróżnienie: Kinga Waręcka

X Edycja Miejskiego Konkursu Literackiego ,,Częstochowa - moje miasto"

    I m. Zuzanna Wróbel

    II m. Amelia Paradowska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Śmieszne wiersze”

    III m. Krzysztof Wolski 

    wyróżnienie: Mateusz Majchrzak

Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Żyj z przyrodą w zgodzie”

    II m. Amelia Ciszewska

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

    I m. Amelka Ciszewska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wiosenny krajobraz”

    I m. Zuzanna Czurak

    II m. Kinga Waręcka

    III m. Wiktoria Jabłońska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje miasto”

    II m. Zuzanna Czurak

    III m. Inga Sumlińska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Nie pal skrycie dbaj o życie”

    I m. Zuzanna Wróbel

    II m. Zuzanna Czurak

    III m. Patryk Bednarczyk

Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

    udział: Alicja Heluszka, Aleksandra Stala