Czwartek, 2018-08-16

Imieniny: Joachima, Nory

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Osiągnięcia sportowe uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2014-2015 - I półrocze

VII miejsce w Mistrzostwach Rejonowych: Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – drużyna w składzie: Kamil Nitecki (6a), Piotr Rosiński (6b), Jakub Chrząstek (6c), Dawid Jargosz (5a), Nikodem Kierat (5a), Sebastian Rydz (5a), Maciej Krysiak (5b)

III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy: Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – drużyna w składzie j.w.

V miejsce w Mistrzostwach Częstochowy: Piłka Nożna Chłopców – drużyna w składzie: Kamil Nitecki (6a), Albert Sosnówka (6a), Piotr Rosiński (6b), Dawid Jargosz (5a), Sebastian Rydz (5a), Maciej Krysiak (5b)

Awans drużyny dziewcząt do finału Mistrzostw Częstochowy: Piłka Siatkowa (czwórka) – drużyna w składzie: Martyna Szewczyk (6a), Daria Sator (6a), Julia Bielecka (6c), Patrycja Łapeta (6c), Weronika Szydłowska (6c), Katarzyna Nowak (6c), Patrycja Jurczyńska (5a), Izabela Kowalik (5a), Natalia Podlejska (5a), Kinga Sikora (5a), Sandra Skoczylas (5a), Paulina Wodzisławska (5a)