Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2183088
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 271 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2013-2014 - I półrocze

I. KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:
1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany pod patronatem honorowego konsula Etiopii „Kultury świata - Etiopia”
Alex Badora kl. II b – wyróżnienie
II. KONKURSY POWIATOWE:
1. Festiwal ekspresji twórczej dzieci i młodzieży „Ja też mogę zostać magiem słów” w kategorii „Tuwim pędzlem malowany” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
Alex Badora kl. II b – wyróżnienie
2. Konkurs Recytatorski „Danuty Wawiłow - wiersze o nas” (Biblioteka Publiczna filia nr 20)
Aleksandra Kała kl. II b - wyróżnienie
Karol Duber kl. II c - II miejsce
Alicja Heluszka kl. II c - wyróżnienie
Zuzanna Wróbel kl. II c - wyróżnienie
Krzysztof Wolski kl. II c - wyróżnienie
3. Powiatowy Konkurs Logopedyczny
Paweł Leśnikowski kl. I a - III miejsce
III. KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE:
1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pejzaż jesienny” (ZSP nr 2)
I miejsce Kacper Tabaka - kl. II b
I miejsce Martyna Bedlechowicz - kl. II b
II miejsce Nel Stacewicz - kl II b
II miejsce Julia Opala - kl. II b
III miejsce Maja Sledzik - kl. II b
2. Międzyszkolny Konkurs Kolęd
II miejsce Aleksandra Kała - kl II b
I miejsce Amelia Ciszewska - kl I c
III miejsce Cezary Kwapisz - kl. III b
wyróżnienie Marta Walczak - kl. III b
III miejsce Wiktoria Cieśla - kl. I c
3. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”
I miejsce Filip Łaskawski - kl. III a
4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź bezpieczny na drodze”
II miejsce Wiktoria Cieśla - kl I c
III miejsce Anna Michalska - kl I c
I miejsce Filip Wolny - kl. III a
I miejsce Martyna Michalak - kl. II c
III miejsce Marta Grabarczyk - kl. III a
III miejsce Aleksander Kozerski - kl. III a
II miejsce Igor Wosik - kl. II a
III miejsce Maja Bolesławska - II a
I miejsce Wiktoria Ujma kl - III c
II miejsce Weronika Rak, Patryk Ratecki, Małgorzata Cichoń - kl. III c
III miejsce Lena Kozak, Mateusz Zajączkowski, Marcin Stachurski, Olivier Dobrzański - kl. III c
I miejsce Mateusz Romanowski - kl. I b
I miejsce Maksymilian Zielski - kl. I a
5. Międzyszkolny Konkurs „Uratować znaczy żyć”
I miejsce Piotr Rakoczy - kl. III a
6. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: ,,Choinka pełna cudów”
wyróżnienie Lena Kozak - kl. III c
7. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: ,,Aniołek na choinkę”
I miejsce Olivier Dobrzański - kl. III c
IV. KONKURSY SZKOLNE:
1. Szkolny konkurs fotograficzny „Wakacje z aparatem”
I miejsce Zuzanna Stanek, Marcel Kuczyński, Patrycja Sadowska, Kinga Ławik - kl. I c
I miejsce Małgorzata Mikulska - kl II c
II miejsce Aleksandra Kała - kl II c
II miejsce Maja Śledzik - kl II c
I miejsce Paulina Stankow - kl. III b
I miejsce Natalia Krakowian - kl. III b
I miejsce Anna Szczerbiak - kl. III b
I miejsce Eryk Bojur - kl. III b
II miejsce Julia Cieślak - kl. III b
I miejsce Maja Krakowian - kl. I a
I miejsce Wiktoria Ujma, Olivier Dobrzański, Mateusz Zajączkowski - kl. III c
II miejsce Sebastian Wójcik, Marcin Stachurski - kl. III c
III miejsce Weronika Stępień, Jakub Towarek, Lena Kozak - kl. III c
wyróżnienie Michał Śledź, Jacob Szczepanek, Małgorzata Cichoń - kl. III c
2. Szkolny konkurs „Dyniowe cuda”
I miejsce Anna Michalska - kl. I c
III miejsce Sadowska Patrycja – kl. I c
II miejsce Piotr Dadela, Roksana Tyrała, Wiktoria Małolepsza - kl. I a
III miejsce Maciej Bajerlajn, Piotr Kos - kl. I a
I miejsce Mateusz Romanowski, Mikołaj Nowowiejski - kl. I b
II miejsce Paweł Kuś - kl. I b
I miejsce Wojciech Szewczyk - kl. II a
II miejsce Zuzanna Stefaniak - kl. II a
II miejsce Paulina Stefanek - kl. II a
III miejsce Eryk Wieczorek - kl. II a
III miejsce Maja Bolesławska - kl. II a
III miejsce Igor Wosik - kl. II a
II miejsce Małgorzata Mikulska - kl. II b
III miejsce Nel Stacewicz - kl. II b
III miejsce Karolina Kulczykowska - kl. II b
I miejsce Alicja Heluszka - kl. II c
I miejsce Natalia Kaczyńska - kl. III a
I miejsce Paulina Stankow - kl. III b
II miejsce Natalia Krakowian - kl. III b
III miejsce Julia Cieślak - kl. III b
I miejsce Wiktoria Ujma, Lena Kozak - kl. III c
3. Szkolny konkurs „Najładniejsza szopka bożonarodzeniowa”
I miejsce Jakub Anzorge - kl I b
II miejsce Maciej Bajerlajn - kl. I a
III miejsce Piotr Kos - kl. I a
4. Szkolny konkurs na „Stroik świąteczny”
II miejsce Szymon Ociepa - kl. III b
III miejsce Julia Cieślak - kl. III b.
wyróżnienie Jakub Leszczyk - kl. III b
III miejsce Wiktoria Ujma - kl. III c
wyróżnienie: Michał Śledź, Olivier Dobrzański, Lena Kozak - kl. III c

Poza tym dzieci aktywnie uczestniczyły we wszystkich działaniach związanych z Ligą Klas:
1. Przygotowanie kartek świątecznych dla hospicjum - I miejsce kl II b
2. Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska - I miejsce kl. I c i II c

Uczniowie chętnie brali udział w akcjach charytatywnych zorganizowanych w szkole: Góra Grosza, zbiórka odzieży, zbiórka czekolady, zbiórka przyborów szkolnych. Zbierali i przynosili z wielkim zaangażowaniem makulaturę i zakrętki plastikowe, elektrośmieci, tonery do drukarek.


We wszystkie konkursy szkolne i międzyszkolne oraz w akcje charytatywne angażowały się też dzieci oddziałów przedszkolnych 0A i 0B.


Sukcesy oddziałów przedszkolnych:

1. Międzyszkolny konkurs fotograficzny „WAKACJE Z APARATEM”
oddział 0 a
I miejsce
Tomasz Ciesielski
Krystian Rychlewski
Szymon Ujma
Kinga Chmielowska
Aleksander Wojtyra
oddział 0 b
I miejsce Nikodem Sienkowski
II miejsce Amelia Stacewicz, Karolina Krawczyk
2. Konkurs „Bądźmy bezpieczni na drodze”
oddział 0a
1 miejsce Szymon Ujma
2 miejsce Mateusz Zajączkowski
3 miejsce Kinga Szydłowska
3 miejsce Oliwier Tarka
oddział 0b
II miejsce Ala Wójcik
II miejsce Jakub Żmuda
3. Konkurs recytatorski „Jesienne spotkania z poezją” (Organizator Miejskie Przedszkole nr 31)
 wyróżnienie i nagrody otrzymali: Karolina Szczepanek, Nicola Woźniak, Dominik Buczyński z oddziału 0a
4. Konkurs plastyczny „Przedszkole moim drugim domem”
wyróżnienie Kinga Szydłowska, Mateusz Rogalski z oddziału 0a (cała klasa została również zaproszona do Hali Polonia na koncert Majki Jeżowskiej) 
5. Konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową” (Organizator Miejskie Przedszkole NR 13)
1 miejsce Nicola Woźniak, wyróżnienia Szymon Ujma, Aleksander Wojtyra, Kinga Szydłowska z oddziału 0a
6. Konkurs kolęd
III miejsce Emilia Jezik, wyróżnienie Nicola Woźniak z oddziału 0a
wyróżnienie Amelia Stacewicz z oddziału 0b
7. Szkolny konkurs „Dyniowe Cuda”
I miejsce Szymon Ujma z oddziału 0a
II miejsce Antonina Rumin z oddziału 0b