Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2019-01-24

Imieniny: Felicji, Roberta

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2324717
  • Do końca roku: 341 dni
  • Do wakacji: 148 dni

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2013-2014 - II półrocze

1. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2014

wynik bardzo dobry - Kamil Ciesielski kl. V b
wyróżnienie - Krzysztof Ball kl. V b, Wojciech Kalinowski kl. V b

2. Ogólnopolski Konkurs na Ochronę Środowiska, „Bo wszystkie bystrzaki zbierają pustaki” pod patronatem Firmy „Expression” i „POLPAPIER”

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 50
I miejsce wśród uczniów - Tomasz Wierzbowski kl. VI b

3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Języka Polskiego z Elementami Historii

finalista - Szymon Wąs kl. VI c

4. Konkurs Miejski z okazji roku J. Tuwima organizowany przez UM Częstochowa o SOD w Częstochowie

II miejsce w kategorii recytacja - Zuzanna Wolska kl. VI a

5. VII Edycja Konkursu „Czysta Częstochowa” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy

wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 50
wyróżnienie wśród uczniów - Natalia Makówka kl. VI a, Tomasz Wierzbowski kl. VI b

6. Konkurs „Tablet w szkole podstawowej” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy

zwycięzca - Albert Sosnówka kl. V a

7. XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Bajka uczy, bawi, w ychowuje”

II miejsce - Szymon Wąs kl. VI c

8. Międzyszkolny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Umiemy i chcemy ratować”

III miejsce - Natalia Pluta kl. VI c, Mateusz Michalski kl. VI c, Michał Nowak kl. VI c

9. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Maska karnawałowa”

wyróżnienie - Magdalena Cichoń kl. V c, Jakub Kłosowski kl. V c, Jakub Pluciński kl. V a

10. Międzyszkolny Konkurs Multimedialny „Konstytucja 3 Maja”

III miejsce - Maria Pabin kl. V c

11. Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego

I miejsce - Kinga Kaczmarek kl. VI c
II miejsce - Daria Sławeta kl. VI c
III miejsce - Natalia Pluta kl. VI c, Michał Nowak kl. VI c

12. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Matematyczne Potyczki”

II miejsce - Maciej Krysiak kl. IV b, Łukasz Piłat kl. IV a, Aleksandra Szymanek kl. IV a, Sebastian Rydz kl.IVa                                                              

13. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „English Rhymes and Poems”

II miejsce - Paulina Wodzisławska kl. IV a
III miejsce - Łukasz Piłat kl. IV a
wyróżnienie - Aleksandra Szymanek kl. IV a

14. „Mistrz ortografii” – Projekt edukacyjno – dydaktyczny

I miejsce - Brunon Hadaś  kl. IV b
II miejsce - Michał Skiba kl. IV b

15. Szklony Konkurs Przyrodniczy

I miejsce - Mateusz Michalski kl. VI c, Michał Nowak kl. VI c, Kacper Paluch kl. VI c                                                                                

16. Szkolny konkurs leksykalny języka angielskiego dla klas 4

I miejsce - Brunon Hadaś  kl. IV b
II miejsce - Paulina Wodzisławska kl. IV a
III miejsce - Maciej Rumiński kl. IV a
wyróżnienie - Jacek Kała kl. IV a

17. Szkolny konkurs języka angielskiego "CHAMPION 2014"

w kat. klas 6
I miejsce - Szymon Wąs kl. VI c           
II miejsce - Mateusz Michalski kl. VI c
III miejsce - Kacper Paluch kl. VI c
wyróżnienie - Tomasz Mrożek kl. VI a

w kat. klas 5:
I miejsce - Magdalena Cichoń kl. V c                                                              
II miejsce -  Jakub Drzewiecki kl. V a                                                                
III miejsce - Weronika Szydłowska kl. V c                                                        
wyróżnienie - Kamil Ciesielski kl. V b                                               

w kat. klas 4:
I miejsce - Jacek Kała kl. IV a                                                    
II miejsce - Natalia Podlejska kl. IV a                                                                                         
III miejsce - Maciej Rumiński kl. IV a                                                                                           
wyróżnienie - Aleksandra Dębska kl. IV b                                                                                    
wyróżnienie - Paulina Wodzisławska kl. IV a                                               

18. Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych

I miejsce - Aleksandra Szymanek kl. IV a
II miejsce - Łukasz Piłat kl. IV a
III miejsce - Izabella Kowalik kl. IV a

19. Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych

I miejsce - Kamil Ciesielski kl. V b 
II miejsce - Krzysztof Ball kl. V b
III miejsce - Magdalena Cichoń kl. V c