Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2183050
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 271 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2012-2013 - II półrocze

Oddział przedszkolny 0 a

wych. mgr Aneta Małek

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Konkurs Logopedyczny „Trudne wierszyki łamiące języki”

I miejsce

Krzysztof   Piłat

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

I miejsce

Zuzanna Wróbel

Międzyprzedszkolny   Konkurs Muzyczny „Wiosenna piosenka”

Wyróżnienie

Oskar Kardynał   Zuzanna Wróbel

 

 

Oddział przedszkolny 0 b

wych. mgr Joanna Łabusiewicz-Florian

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Konkurs Logopedyczny „Trudne wierszyki łamiące języki”

II miejsce / w części plastycznej/

Wyróżnienie / w części recytatorskiej/

 

Zuzanna Głusek

 

 

Klasa I a

wych. mgr Jolanta Starzyńska

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Wiosenne inspiracje”

 

II miejsce

 

Wojciech   Wydrychiewicz

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

 

I miejsce

 

Paulina   Stefanek

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

 

I miejsce

Zuzanna   Stefaniak

Marcel Gabor

Konrad Kuzior

 

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

 

I miejsce

 

 

 

Wyróżnienie

Amelia   Tobiańska

Igor Wosik

Daniel   Dutkiewicz

Mateusz   Buczyński

 

Maja   Bolesławska

Szkolny   Konkurs „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

 

II miejsce

 

 

Maja   Bolesławska

 

Klasa I b

wych. mgr Elżbieta Borkowska-Rutkowska

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzynarodowy   Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienie

Kacper Tabaka

Regionalny   Konkurs Plastyczny „Kot marzeń”

II miejsce

Alex Badora

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Częstochowa
  w barwach jesieni”

I miejsce

 

III miejsce


  Wyróżnienie

Alex Badora

Aleksandra   Kała

Martyna Bedlechowicz

Małgorzata   Mikulska

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

II miejsce

Wyróżnienie

Aleksandra   Kała

Martyna   Bedlechowicz

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

III miejsce

Wyróżnienie

Alex Badora

Julia Opala

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Recepta na zdrowie”

I miejsce

Wyróżnienie

Alex Badora

Nel Stacewicz

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

 

I miejsce

 

 

Alex Badora

 

Szkolny   Konkurs „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

III miejsce

Wyróżnienie

Julia Opala

Maja Prząda

Szkolny   Konkurs Plastyczny „Palma wielkanocna”

II miejsce

Aleksandra   Kała

Szkolny   Konkurs Plastyczny
  na hasło antynikotynowe
  lub wiersz „Zamiast dymka – witaminka”

 

Wyróżnienie

 

Aleksandra   Kała

 

Klasa I c

wych. mgr Małgorzata Malczyk

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

 

II miejsce

 

Amelia   Ciszewska

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Wiosenne inspiracje”

 

Wyróżnienie

 

Zuzanna Wróbel

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

III miejsce

Wyróżnienie

Mateusz   Majchrzak

Zuzanna Wróbel

Międzyszkolny   Konkurs Logopedyczny „Trudne wierszyki łamiące języki”

 

II miejsce

 

Krzysztof   Wolski

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Martyna   Michalak

Kamil Pożarlik

Szymon Haberko

Szkolny   Konkurs Poetycki „Moja szkoła”

I miejsce

Karol Duber

Szkolny   Konkurs Plastyczny
  na hasło antynikotynowe
  lub wiersz „Zamiast dymka – witaminka”

II miejsce

III miejsce

Aleksandra   Stala

Zuzanna Czurak

Martyna   Michalak

Kinga Waręcka

Amelia   Paradowska

 

Klasa II a

wych. mgr Aleksandra Włodyka

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Miejski   Konkurs Recytatorski „Duety na scenie”

III miejsce

Klaudia   Kijowska

Filip   Łaskawski

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

 

III miejsce

 

Zuzanna Tomzik

Międzyszkolny   Zimowy Festiwal Talentów „Hej kolęda, kolęda”

Wyróżnienie

Marta   Grabarczyk

Zuzanna Tomzik

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

II miejsce

Wyróżnienie

Zuzanna Tomzik

Klaudia   Kijowska

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Częstochowa
  w barwach jesieni”

I miejsce

Filip   Łaskawski

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

Wyróżnienie

Aleksander   Kozerski

Międzyświetlicowy   Konkurs Sportowy „ Na sportowo –
  na wesoło”

I miejsce

Michał   Michalczyk

 

Klasa IIb

wych. mgr Wiesława Kurowska

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Ogólnopolski   Harcerski Konkurs Recytatorski „Strofy
  o Ojczyźnie”

III miejsce

Anna   Szczerbiak

Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „ Żyj z przyrodą w zgodzie”

II miejsce

Róża Makowska

Marta Walczak

Anna   Szczerbiak

Paulina   Stankow

Zofia Beifus

Natalia   Krakowian

Julia Cieślak

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

II miejsce

Wyróżnienie

Julia Cieślak

Róża Makowska

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Cezary Kwapisz

Paulina   Stankow

Zofia Beifus

Jakub Morawski

Międzyświetlicowy   Konkurs Sportowy „Na sportowo –
  na wesoło”

I miejsce

Szymon Ociepa

Piotr Szewczyk

Szkolny   Konkurs Plastyczny
  na hasło antynikotynowe
  lub wiersz „Zamiast dymka – witaminka”

 

I miejsce

 

Julia Cieślak

Szkolny   Konkurs Poetycki „Moja szkoła”

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Eryk Bojur

Paulina   Stankow

Maciej Kołdej

Klasa II c

wych. mgr Maria Ogrodniczak

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzynarodowy   Konkurs Matematyczny „Kangur”

II miejsce

73,75pkt.

Michał Śledź

Patryk Ratecki

Międzyszkolny   Zimowy Festiwal Talentów „Hej kolęda, kolęda”

II miejsce

Jessica Pakuła

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek”

III miejsce

Marcin   Stachurski

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

 

III miejsce

 

Małgorzata   Cichoń

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

II miejsce

Wyróżnienie

Marcin Stachurski

Stanisław Żak

Jakub Towarek

Weronika   Stępień

Międzyszkolny   Konkurs Ekologiczny „Czysta Częstochowa”

 

I miejsce

 

Jacob   Szczepanek

Międzyszkolny   Konkurs Recytatorski „Wiersze
  dla Mamy”

 

III miejsce

 

Michał Śledź

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny Wiosenne inspiracje”

I miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Lena Kozak

Sebastian   Wójcik

Weronika   Stępień

Jessica Pakuła

Michał Śledź

 

Klasa III a

wych. mgr Alicja Małasiewicz

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

III miejsce

Weronika   Galewicz

Szkolny   Konkurs „Mistrz ortografii”

III miejsce

Wyróżnienie

Dominika   Kowalska

Sebastian Rydz

Sandra   Skoczylas

Szkolny   Konkurs Krasomówczy „O przygodach krasnala Hałabały”

I miejsce

 

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Anastazja   Konderak

Iga Kruk

Izabella   Kowalik

Dominika   Kowalska

Sandra   Skoczylas

Michał   Kozerski

 

Klasa III b

wych. mgr Ewa Toll

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Zimowy Festiwal Talentów „Hej kolęda, kolęda”

I miejsce

II miejsce

 

Patrycja   Jurczyńska

Amelia Klepka

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Częstochowa
  w barwach jesieni”

 

II miejsce

 

 

Maciej   Rumiński

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

 

II miejsce

 

 

Patrycja   Jurczyńska

 

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Plakat o bocianie białym”

III miejsce

 

Wyróżnienie

Paulina   Wodzisławska

Maciej   Rumiński

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

II miejsce

 

Patrycja   Jurczyńska

Przemysław   Łasocha

 

Szkolny   Konkurs „Mistrz ortografii”

I miejsce

II miejsce

Wyróżnienie

Łukasz Piłat

Aleksandra   Szymanek

Ewelina Jeziak

Jacek Kała

Amelia Klepka

Szkolny   Konkurs Plastyczny „Palma wielkanocna”

I miejsce

 

Michał Brzeski

Szkolny   Konkurs Krasomówczy „O przygodach krasnala Hałabały”

I miejsce

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

Patrycja   Jurczyńska

Przemysław   Łasocha

Aleksandra   Szymanek

Paulina   Wodzisławska

Łukasz Piłat

Maciej   Rumiński

Jacek Kała

Amelia Klepka

Ewelina Jeziak

Kinga Sikora

Czytelnicza   Liga Klas

I miejsce klas   III

 

Klasa III c

wych. mgr Marta Kokot

 

Ranga i nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i Nazwisko ucznia

Międzyszkolny   Konkurs Plastyczny „Wiosenne inspiracje”

I miejsce

Natalia Wosik

Międzyszkolny   Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

 

I miejsce

 

Aleksandra   Dębska

Międzyszkolny   Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”

II miejsce

Martyna Gwóźdź

Szkolny   Konkurs „Mistrz ortografii”

II miejsce

Wyróżnienie

Krzysztof   Wojtal

Bogusława   Glanowska

Szymon   Marcinkowski

Aleksandra   Dębska

Brunon Hadaś

Szkolny   Konkurs Plastyczny „Palma wielkanocna”

II miejsce

 

Bogusława   Glanowska

Szkolny   Konkurs Krasomówczy „O przygodach krasnala Hałabały”

I miejsce

 

 

II miejsce

III miejsce

 

Wyróżnienie

 

 

Alicja Gajosek  

Dawid Kubik

Filip Szyiński

Martyna Gwóźdź

Aleksandra   Dębska

Olga   Zawierucha

Bogusława   Glanowska

Brunon Hadaś

Martyna   Kościelniak

Aleksy Kowalik

Michał Skiba

Krzysztof   Wojtal