Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220470
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2011-2012 - I półrocze

KLASA 0 a – mgr Aneta Małek

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach , kwadratach i trójkątach”

Wyróżnienie – Daniel Dutkiewicz

2. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

I miejsce – Daniel Dutkiewicz

III miejsce – Zofia Miarzyńska

Wyróżnienie – Igor Wosik, Maja Bolesławska

Konkursy międzyprzedszkolne:

3. ,,X Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o ruchu drogowym” I miejsce

Konkursy powiatowe:

4. Powiatowy Konkurs Logopedyczny: ,,Chcę mówić pięknie ”

Wyróżnienie – Paulina Sosnecka

KLASA 0 b – mgr Joanna Łabusiewicz - Florian

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Origami: „Jesień w kołach, kwadratach i trójkątach”
Wyróżnienie – Wojciech Szewczyk

2. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Alicja Heluszka

I miejsce – Natalia Bąbelewska

3. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

I miejsce – Zuzanna Leciak

II miejsce – Alicja Heluszka, Paweł Żmuda

II miejsce – Inga Sumlińska

III miejsce – Wojciech Szewczyk, Natalia Bąbelewska

KLASA I a – mgr Aleksandra Włodyka

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Wyczarowane z jabłka”

I miejsce – Ilona Maciąg, Zuzanna Tomzik

II miejsce – Mikołaj Matysiak, Maksymilian Nabiałczyk

2. Konkurs Plastyczny: ,,Dzień dyni”

I miejsce – Natalia Kaczyńska, Dominik Kostro

I miejsce – Zuzanna Tomzik, Michał Wicherek

I miejsce – Filip Wolny

II miejsce – Daria Pepłowska

III miejsce – Klara Kubicka, Zuzanna Szewczyk

3. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach , kwadratach i trójkątach”

I miejsce – Filip Wolny

Wyróżnienie – Ilona Maciąg, Zuzanna Tomzik

Daria Pepłowska

4. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

I miejsce – Ilona Maciąg

5. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

II miejsce – Daria Pepłowska, Marta Grabarczyk

Konkursy międzyszkolne:

6. Międzyszkolny Konkurs Kolęd : ,,Hej kolęda kolęda”

I miejsce – Zuzanna Tomzik

KLASA I b – mgr Wiesława Kurowska

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Dzień dyni”

Wyróżnienie – Natalia Krakowian

2. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

II miejsce – Natalia Krakowian

III miejsce – Matylda Kwiendacz

3. Konkurs: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Natalia Krakowian

I miejsce – Piotr Szewczyk

4. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

Wyróżnienie – Szymon Ociepa, Julia Cieślak

5. Konkurs Plastyczny: ,,Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce – Marta Walczak

II miejsce – Róża Makowska

III miejsce – Cezary Kwapisz

KLASA I c - mgr Maria Ogrodniczak

Konkursy szkolne:

1.Konkurs Plastyczny: ,,Wyczarowane z jabłka”

I miejsce – Jessica Pakuła

I miejsce – Mateusz Zajączkowski, Nataniel Szczerbaniuk

II miejsce – Oliwia Skrzypczyńska, Bartosz Pepłowski

2. Konkurs Plastyczny: ,,Dzień dyni”

I miejsce – Karol Caban

II miejsce – Patryk Ratecki, Marcin Stachurski

II miejsce – Michał Śledź, Bartosz Pepłowski

II miejsce – Oliwia Skrzypczyńska, Klaudia Tybel

II miejsce – Jakub Towarek, Martyna Stawiarska

II miejsce – Nataniel Szczerbaniuk, Jacob Szczepanek

III miejsce – Jessica Pakuła, Sebastian Wójcik

III miejsce – Mateusz Zajączkowski, Stanisław Żak

3. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach , kwadratach , trójkątach”

II miejsce – Mateusz Zajączkowski

III miejsce – Jessica Pakuła

4. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

I miejsce – Jessica Pakuła

II miejsce – Michał Śledź

III miejsce – Oliwia Skrzypczyńska

5. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

I miejsce – Bartosz Pepłowski

II miejsce – Michał Śledź, Stanisław Żak

II miejsce – Sebastian Wójcik

III miejsce – Lena Kozak

Wyróżnienie – Jessica Pakuła, Marcin Stachurski

Wyróżnienie – Olivier Dobrzański, Nataniel Szczerbaniuk

6. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Karol Caban, Lena Kozak

I miejsce – Jessica Pakuła, Bartosz Pepłowski

I miejsce – Michał Śledź, Sebastian Wójcik

Konkursy międzyszkolne:

7. Międzyszkolny Konkurs Recytacji i Interpunkcji

II miejsce - Karol Caban

8. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: ,,Współczesna polska poezja dla dzieci”

III miejsce – Karol Caban

9. Międzyszkolny Konkurs Kolęd: ,,Hej kolęda, kolęda”

III miejsce – Jessica Pakuła

KLASA II a – mgr Alicja Małasiewicz

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach , kwadratach i trójkątach”

II miejsce – Dominika Kowalska

III miejsce – Alan Całus

2. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

I miejsce – Izabella Kowalik

III miejsce – Sandra Skoczylas, Iga Kruk

Wyróżnienie – Natalia Podlejska

3. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Iga Kruk, Sandra Skoczylas

I miejsce – Dominika Kowalska

II miejsce – Natalia Podlejska

Konkursy powiatowe:

4. Powiatowy Konkurs Logopedyczny: ,,Chcę mówić pięknie”

Wyróżnienie – Izabella Kowalik

KLASA II b – mgr Ewa Toll

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Wakacje z aparatem”

I miejsce – Maciej Rumiński

II miejsce – Łukasz Piłat

2. Konkurs Plastyczny: ,,Wyczarowane z jabłka”

III miejsce – Jacek Kała

3. Konkurs Plastyczny: ,,Dzień dyni”

I miejsce – Kinga Sikora

II miejsce – Michał Brzeski

III miejsce – Maciej Rumiński

4. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

I miejsce – Maciej Rumiński, Paulina Wodzisławska

II miejsce – Aleksandra Szymanek, Łukasz Piłat

III miejsce – Kinga Sikora, Amelia Klepka

5. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Maciej Rumiński

II miejsce – Aleksandra Szymanek, Łukasz Piłat

Konkursy międzyszkolne:

6. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: ,, Ptasie rozmowy”

II miejsce – Przemysław Łasocha

III miejsce – Amelia Klepka

Wyróżnienie – Patrycja Jurczyńska, Ewelina Jeziak

KLASA II c – mgr Marta Kokot

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Wakacje z aparatem”

I miejsce – Martyna Gwóźdź

II miejsce – Alicja Gajosek

III miejsce – Martyna Kościelniak

III miejsce – Kacper Tarka

2. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

II miejsce – Aleksandra Dębska

Wyróżnienie – Alicja Gajosek, Filip Szyiński

3. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach, kwadratach i trójkątach”

II miejsce – Alicja Gajosek

III miejsce – Anna Krzaczek

Wyróżnienie – Jakub Wójcik, Brunon Haduś

Wyróżnienie – Bogusława Glanowska, Kacper Tarka

4. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

I miejsce – Martyna Kościelniak

II miejsce – Natalia Wosik

III miejsce – Bogusława Glanowska

Wyróżnienie – Dawid Kubik

KLASA III a – mgr Jolanta Starzyńska

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Wakacje z aparatem”

I miejsce – Martyna Szewczyk

IV miejsce – Nikola Łydzbińska

2. Konkurs Plastyczny: ,,Dzień dyni”

I miejsce – Martyna Szewczyk, Norbert Biszczak

II miejsce – Paweł Błasik, Jakub Błasik

III miejsce - Kamil Nitecki

3. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach , kwadratach i trójkątach”

Wyróżnienie – Nikola Łydzbińska

4. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”

II miejsce – Wiktoria Jaworska

5. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Wiktoria Jaworska

II miejsce – Martyna Szewczyk, Daria Sator

6. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

II miejsce – Martyna Szewczyk

III miejsce – Kamil Nitecki

Wyróżnienie – Nikola Łydzbinska

KLASA III b – mgr Małgorzata Malczyk

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

I miejsce – Sandra Romankiewicz

II miejsce – Anna Wójcik

III miejsce – Oskar Kawałczyk

2. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Dominika Walczak

3. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

I miejsce – Marika Sikora, Sandra Romankiewicz

II miejsce – Daria Gonera

Wyróżnienie – Natalia Wodzisławska

4. Konkurs Origami: ,,Jesień w kołach , kwadratach i trójkątach”

I miejsce – Wojciech Kalinowski

Konkursy międzyszkolne:

5. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: ,,Brzechwałki”

Wyróżnienie – Jakub Kościołek

6. Międzyszkolny Konkurs: ,,Mistrz pióra”

Wyróżnienie - Anna Wójcik

KLASA III c – mgr Elżbieta Borkowska

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny: ,,Wakacje z aparatem”

II miejsce – Alan Tałajczyk

2. Konkurs Plastyczny: ,,Wyczarowane z jabłka”

I miejsce – Katarzyna Nowak

I miejsce – Kamila Piątek

II miejsce – Miłosz Kozak

II miejsce – Przemysław Suliga

3. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”

II miejsce – Katarzyna Nowak

III miejsce – Maria Pabin

4. Konkurs Plastyczny: ,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

I miejsce – Magdalena Cichoń

II miejsce – Przemysław Suliga

5. Konkurs Plastyczny: ,,Choinkowa bombka”

Wyróżnienie – Noemi Wójcik

Konkursy międzyszkolne:

6. Międzyszkolny Konkurs Ratowniczy: ,,Ratować znaczy żyć”

Udział – Katarzyna Nowak, Miłosz Kozak

7. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: ,,Wyczarowane z jabłka”

I miejsce – Patrycja Łapeta

II miejsce – Katarzyna Nowak, Maria Pabin

Konkursy miejskie:

8. Miejski Konkurs Plastyczny: ,,Bezpieczne ferie”

I miejsce – Katarzyna Nowak

II miejsce – Noemi Wójcik, Maria Pabin

III miejsce – Patrycja Łapeta