Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220431
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2008-2009 - I półrocze

SUKCESY UCZNIÓW - SEMESTR I
Rok szkolny 2008/2009.


KLASA 0 a - mgr Aneta Małek
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia - nasza planeta”
II miejsce – Wiktoria Jaworska
III miejsce – Kacper Wrzosek
Konkursy międzyszkolne :
2. II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Idzie jesień ”
I miejsce – Kamila Wieczorek
3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Anioły, aniołeczki”
I miejsce – Kamil Nitecki
Konkursy miejsko - powiatowe :
4. V Edycja Miejsko- Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112’’
II miejsce – Kamila Wieczorek


KLASA 0 b – mgr Małgorzata Malczyk
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia - nasza planeta”
I miejsce – Martyna Szczepanik
III miejsce – Piotr Rosiński
Konkursy międzyszkolne :
2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,, Anioły , aniołeczki”
I miejsce – Anna Wójcik


KLASA I a – mgr Aleksandra Włodyka
Konkursy szkolne :
1. Konkurs : ,,Brzechwałki”
I miejsce – Zuzanna Wolska
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
II miejsce – Zuzanna Wolska
III miejsce – Weronika Karna
Konkursy międzyszkolne :
3. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski :
,,Jesień w oczach poetów”
I miejsce – Zuzanna Wolska
4. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski :
,,Brzechwałki”
III miejsce – Zuzanna Wolska
5. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Idzie jesień”
I miejsce – Jakub Wieczorek


KLASA I b – mgr Wiesława Kurowska
Konkursy szkolne :
1. Konkurs : ,,Brzechwałki”
I miejsce – Joanna Ociepa
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Marta Brzeska
3. Konkurs : ,,Mój różaniec”
I miejsce – Weronika Bryńska
I miejsce – Joanna Ociepa
I miejsce – Wiktoria Klatka
I miejsce – Monika Kaniszewska
I miejsce – Martyna Cybułka
I miejsce – Paweł Bronkiewicz
Konkursy międzyszkolne :
4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Anioły , aniołeczki”
II miejsce – Wiktoria Klatka
II miejsce – Joanna Ociepa
III miejsce – Martyna Cybułka
5. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski :
,,Uliczne sygnały , zna duży i mały”
III miejsce – Paweł Bronkiewicz
Konkursy miejsko - powiatowe :
6. V Edycja Miejsko – Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
I miejsce – Wiktoria Klatka
II miejsce – Joanna Ociepa
Konkursy wojewódzkie :
7. Wojewódzki Konkurs Plastyczny :
,,Bezpieczny mieszkaniec”
II miejsce – Wiktoria Klatka


KLASA I c - mgr Maria Ogrodniczak
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny: ,,Brzechwałki”
Wyróżnienie – Julia Dudzik
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Kinga Kaczmarek
II miejsce – Marek Grych
Konkursy międzyszkolne :
3. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski:
,,Uliczne sygnały – zna duży i mały”
I miejsce - Mateusz Michalski
4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Idzie jesień”
I miejsce – Kinga Kaczmarek
I miejsce – Bartosz Kluczny
I miejsce – Szymon Kluczny
III miejsce – Mateusz Michalski
III miejsce – Szymon Wąs
5. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski :
,,Cztery pory roku”
II miejsce – Michał Nowak
III miejsce – Mateusz Michalski
6. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny”
,,Anioły , aniołeczki”
I miejsce – Marek Grych
III miejsce – Mateusz Michalski
Wyróżnienie – Grzegorz Plaskacz
7. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Karta świąteczna”
Wyróżnienie – Wiktoria Szewczyk
8. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Choinka - pachnący gość”
Wyróżnienie – Szymon Wąs
Konkursy miejsko - powiatowe :
9. V Edycja Miejsko - Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
I miejsce – Kinga Kaczmarek
III miejsce – Marek Grych
Wyróżnienie - Wiktoria Szewczyk
Wyróżnienie – Mateusz Michalski
Konkursy wojewódzkie :
10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny :
,,FORTUM – ciepło przyjazne Ziemi”
I miejsce – Wiktoria Szewczyk
II miejsce – Mateusz Tybel


KLASA II a – mgr Alicja Małasiewicz
Konkursy szkolne :
Konkursy osiedlowe :
1. Osiedlowy Konkurs Recytatorski:
I miejsce – Sebastian Kuśnierz
2. Osiedlowy Konkurs Plastyczny :
,,Jesień”
I miejsce – Sebastian Kuśnierz
Konkursy międzyszkolne :
3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Anioły , aniołeczki”
Wyróżnienie – Maja Nowakowska
4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Origami na choinkę”
Wyróżnienie – Patryk Adamus
Konkursy miejsko – powiatowe :
5. V Edycja Miejsko – Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
I miejsce – Patryk Adamus
II miejsce – Marcin Deska


KLASA II b – mgr Marta Kokot
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
II miejsce – Seweryn Jasak
Wyróżnienie – Dominika Sadowska
Konkursy międzyszkolne :
2. Międzyszkolny Konkurs Origami :
I miejsce – Olga Kwiendacz
I miejsce – Dominika Sadowska
Wyróżnienie – Filip Głusek
3. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski :
,,Jesienne rymowanki”
III miejsce – Julia Gaszler


KLASA II c – mgr Ewa Toll
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny : ,,Kościoły i kapliczki malowane jesiennym
liściem ”
I miejsce – Magdalena Mikulska
I miejsce – Wojciech Nikiel
I miejsce – Konrad Roch
II miejsce – Monika Zaborska
III miejsce – Wiktoria Skowron
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Monika Zaborska
Konkursy międzyszkolne :
3. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski :
,, Uliczne sygnały , zna duży i mały”
I miejsce – Julia Góral
4. IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Przyjaciele Jezusa”
I miejsce – Joanna Szałkowska
III miejsce – Julia Góral
Konkursy miejsko – powiatowe :
5. V Edycja Miejsko – Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
I miejsce – Mateusz Maraszkiewicz
II miejsce – Agnieszka Laska
III miejsce – Wiktoria Skowron


KLASA III a – mgr Jolanta Starzyńska
Konkursy szkolne :
1. Konkurs czytelniczy.
I miejsce – wśród klas młodszych
Konkursy międzyszkolne :
2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Anioły , aniołeczki”
I miejsce – Karolina Mączka
Konkursy miejsko – powiatowy :
3. V Edycja Miejsko Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
I miejsce – Karolina Mączka


KLASA III b – mgr Joanna Łabusiewicz - Florian
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny : ,,Kościoły i kapliczki malowane
jesiennym liściem ”
I miejsce – Daniel Wodzisławski
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Anna Łysik
II miejsce – Daniel Wodzisławski
3. Konkurs Plastyczny : ,,Święty Paweł”
I miejsce – Daniel Wodzisławski
4. Konkurs Recytatorski : ,,Brzechwałki”
I miejsce – Daria Konarska
Wyróżnienie – Karol Madys
5. Konkurs : ,,Mój różaniec”
I miejsce – Daria Konarska
I miejsce – Aleksandra Surówka
I miejsce – Karol Madys
I miejsce – Dawid Musiał
I miejsce – Dawid Wodzisławski
II miejsce – Paulina Rosińska
Konkursy międzyszkolne :
6. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Anioły , aniołeczki”
I miejsce – Daniel Wodzisławski
Konkursy miejsko – powiatowe :
7. V Edycja Miejsko Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
I miejsce – Daniel Wodzisławski


KLASA III c – mgr Elżbieta Borkowska
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
III miejsce – Maciej Smoląg
2. Konkurs Plastyczny : ,,Kościoły i kapliczki malowane
jesiennym liściem”
I miejsce – Maciej Smoląg
I miejsce – Karina Gajda
I miejsce – Emil Jaśkowski
I miejsce – Dominika Nowak
I miejsce – Michał Cichoń
II miejsce – Emilian Binek
3. Konkurs : ,,Mój różaniec”
I miejsce – Krzysztof Brzozowicz
I miejsce – Artur Pasieka
I miejsce – Kamil Strzelecki
I miejsce – Maciej Smoląg
4. II miejsce w konkursie czytelniczym - klas młodszych .
Konkursy międzyszkolne:
5. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :
,,Anioły , aniołeczki”
Wyróżnienie – Karina Gajda
Konkursy miejski - powiatowe :
6. V Edycja Miejsko Powiatowego Konkursu Plastycznego :
,,Ratownik i jego praca – tel. 112”
II miejsce – Artur Pasieka
III miejsce – Maciej Smoląg
7. Konkurs Plastyczny :
,,Bezpieczna droga do szkoły”
III miejsce – Karina Gajda
8. Konkurs Plastyczno – Literacki :
,,Moje opowiadanie”
I miejsce – Maciej Smoląg
II miejsce – Kamil Strzelecki
9. Powiatowe Zawody Spławikowe o puchar sklepu wędkarskiego
,,SAZAN’’ w kategorii Mini Junior
IV miejsce – Dominika Nowak
Konkursy ogólnopolskie :
10. Ogólnopolski Turniej Judo
III miejsce – Krzysztof Brzozowicz