Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220411
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2007-2008 - II półrocze

SPORTOWE SUKCESY UCZNIÓW - SEMESTR II
1. II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /trójbój LA/ chłopcy:
Paweł Grych, Adrian Ryszczyk, Patryk Adamusiński, Aleksander Gryś, Igor Mateusiak, Mateusz Sączek opiekun mgr Czesław Lamch
2. III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /trójbój LA/ dziewczęta:
Iga Dziekanowska, Paulina Przytuła, Małgorzata Mesjasz, Natalia Dubińska, Agata Smoląg, Oliwia Olczyk opiekun mgr Czesław Lamch
3. II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /PS plażowa/ dziewczęta:
Marta Zych, Magdalena Kiepura opiekun mgr Jacek Ostaszewski
4. V miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /PS plażowa/ chłopcy:
Michał Kołdej, Bartosz Matyszczyk opiekun mgr Jacek Ostaszewski
5. I miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /PR/ dziewczęta:
Marta Zych, Martyna Kowalik, Olga Szewczyk, Karolina Szczepanik, Natalia Biskup, Magdalena Kiepura, Sylwia Wierzbowska, Małgorzata Mesjasz, Paulina Przytuła, Kamila Bouhamadouche opiekun mgr Jacek Ostaszewski
6. II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar w SP nr 31 chłopcy:
Jarosław Pituła, Michał Kołdej, Bartosz Matyszczyk, Patryk Kuternoziński opiekun mgr Jacek Ostaszewski
7. II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /badminton/ chłopcy:
Mateusz Biskup, Tobiasz Flaczyński
8. II miejsce w zawodach rejonowych, III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy /czwórbój LA/ chłopcy:
Dawid Szymański, Jan Rygał, Adam Błasik, Bartosz Klimza, Mateusz Rybak, Przemysław Ciechanowski, Konrad Skoczylas
opiekun mgr Czesław Lamch

SUKCESY UCZNIÓW - SEMESTR II
KLASA IV a – wych. mgr Jolanta Dobrowolska

Konkursy szkolne:
Konkurs Wiedzy „Krew to życie”
I miejsce – Kinga Mielczarek
wyróżnienie - Dagmara Jęczmyk
Konkurs Matematyczny:
III miejsce – Aleksander Gryś
Konkursy międzyszkolne :
Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj nadchodzi”
wyróżnienie – Martyna Gadzinowska
KLASA IV b – wych. mgr Małgorzata Turlejska
Konkursy szkolne:
Konkurs Wiedzy „Krew to życie”
II miejsce – Oliwia Olczyk
wyróżnienie – Karolina Wojtal
Konkurs Leksykalny Języka Angielskiego „WORDMASTER”
II miejsce – Mariusz Grabarczyk
III miejsce – Oliwia Olczyk
Konkurs Matematyczny:
I miejsce – Mariusz Grabarczyk
wyróżnienie – Karolina Wojtal
Konkursy międzyszkolne :
VIII Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Cuda Świata”
wyróżnienie – Roksana Musiał
Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj nadchodzi”
II miejsce – Kamila Wachuła
wyróżnienie – Klaudia Kawecka
wyróżnienie – Karolina Wojtal
Finał Konkursu Piosenki Europejskiej
II miejsce – Miłosz Niemiro
wyróżnienie – Adrian Ryszczyk
KLASA IV c – wych. mgr Alina Bednarz

Konkursy szkolne:
Konkurs Matematyczny:
I miejsce – Agata Smoląg Max Słabosz
II miejsce Kacper Sobański
Konkurs Leksykalny Języka Angielskiego „WORDMASTER”
I miejsce – Max Słabosz
wyróżnienie – Natalia Dubińska
Konkursy międzyszkolne :
Konkurs Plastyczny na LOGO – Dzielnicy Północ
II miejsce – Paweł Grych
Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj nadchodzi”
III miejsce – Jakub Chyrchel
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2008”
wyróżnienie – Max Słabosz
Kacper Sobański
KLASA V a – wych. mgr Urszula Cecota
Konkursy szkolne:
Konkursy międzyszkolne :
KLASA V b – wych. mgr Marianna Wawrzyniak
Konkursy szkolne:
Konkurs Języka Angielskiego „CHAMPION 2008”
III miejsce – Natalia Ojrzyńska
Konkursy międzyszkolne :
KLASA V c – wych. mgr Dorota Kasprzyk
Konkursy szkolne:
Konkurs Matematyczny:
I miejsce – Natalia Świąć
II miejsce – Bartosz Matyszczyk
III miejsce – Maciej Nikiel
Konkurs Leksykalny Języka Angielskiego „WORDMASTER”
II miejsce – Anna Nowak
wyróżnienie – Natalia Świąć
Konkurs Języka Angielskiego „CHAMPION 2008”
I miejsce – Natalia Świąć
II miejsce – Anna Nowak
Konkursy międzyszkolne :
Konkurs Piosenki Europejskiej
II miejsce – Michał Płatek
Mateusz Golc
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2008”
wyróżnienie – Natalia Świąć

KLASA VI a – wych. mgr Jacek Kądzioła
Konkursy szkolne:
Konkurs Turystyczno-Przyrodniczy
II miejsce – zespół 4-osobowy
Konkurs Leksykalny Języka Angielskiego „WORDMASTER”
III miejsce – Bartłomiej Klimza
Konkursy międzyszkolne :
VIII Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Cuda Świata”
wyróżnienie – Bartłomiej Klimza
KLASA VI b – wych. mgr Zenona Kukiz
Konkursy szkolne:
Konkurs Turystyczno-Przyrodniczy
III miejsce - zespół 4-osobowy
Konkurs Wiedzy „Krew to życie”
wyróżnienie - Karolina Vogtman
Konkurs Przyrodniczy „Palcem po mapie”
II miejsce – Aleksandra Maciejak
Konkurs Leksykalny Języka Angielskiego „WORDMASTER”
I miejsce – Aleksandra Maciejak
Konkursy międzyszkolne :
VII Częstochowski Festiwal Kultury i Pieśni Ludowej
III miejsce – Sylwia Wierzbowska
Regionalny Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”
III miejsce – Sylwia Wierzbowska
KLASA VI c – wych. mgr Renata Młynarczyk
Konkursy szkolne:
Konkurs Turystyczno-Przyrodniczy
I miejsce - zespół 4-osobowy: Magdalena Kiepura, Julia Kik, Filip Stasiak, Dawid Szymański
Konkurs Wiedzy „Krew to życie”
I miejsce – Julia Kik
II miejsce – Filip Stasiak
Konkurs Przyrodniczy „Palcem po mapie”
I miejsce – Julia Kik
III miejsce – Filip Stasiak
Konkursy międzyszkolne :
Miejski Konkurs Literacki „Rodzina niech trwa”
I miejsce – Magdalena Staśkiewicz

SUKCESY SPORTOWE – SEMESTR II
MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH HALOWE ZAWODY LA
I miejsce w Częstochowie /chłopcy / :
- Adam Błasik, Janek Rygał, Dawid Szymański, Patryk Hajduś, Jakub Urbański
Indywidualnie:
I miejsce /60m/ Adam Błasik
I miejsce /300 yardów/ Janek Rygał
I miejsce / rzut p. lek./ Jakub Urbański
IV miejsce /1000m/ Dawid Szymański
Nauczyciel prowadzący mgr Czesław Lamch
MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH TENIS STOŁOWY
IV miejsce w Częstochowie /dziewczęta/ :
- Małgorzata Mesjasz, Magdalena Staśkiewicz, Karolina Szczepanik
Indywidualnie:
IV miejsce - Małgorzata Mesjasz
IV miejsce w Częstochowie /chłopcy/:
- Bartek Gadnicki, Alex Bednarek, Jarek Pituła
Wśród dziewcząt startowało 9 zespołów.
Wśród chłopców startowało 16 zespołów.
Nauczyciel prowadzący mgr Jacek Ostaszewski