Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220415
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2007-2008 - I półrocze

KLASA 0 A
Wyróżnienie – Nicola Szczepanik „Jesień” Miejskie Przedszkole nr 4


KLASA 0 B
I miejsce – Ewelina Rybak „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
I miejsce – Liwia Rogula „Kartka świąteczna” ,SP nr 50
I miejsce – Jakub Gwazda „Kartka świąteczna, SP nr 50
KLASA I A
II miejsce – Patryk Adamus „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50


KLASA I B
I miejsce – Seweryn Jasak, Olga Kwiendacz, „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Marcel Śliwiński „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
Wyróżnienie – Dominika Sadowska „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
Julia Gaszler, Zuzanna Hajduś „Mój różaniec”, SP nr 50


KLASA I C
I miejsce – Magdalena Mikulska „Kartka świąteczna”, SP nr 50
I miejsce – Wojciech Nikiel „Ratownik i jego praca”, SP nr 50
I miejsce – Wojciech Nikiel „Mój różaniec”, SP nr 50
II miejsce – Agnieszka Laska „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Joanna Szałkowska „Mój różaniec”, SP nr 50
III miejsce – Julia Góral „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
III miejsce – Julia Góral „Ratownik i jego praca”, SP nr 50


KLASA II A
I miejsce – Karolina Mączka, „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Paulina Zemła, „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Karolina Mączka, Aleksander Gonder, „Kartka świąteczna”, SP nr 50
II miejsce – Karolina Mączka, Aleksander Gonder, Paulina Zemła „Mój różaniec”, SP nr 50
III miejsce – Paulina Zemła, Julia Rapak, Karolina Wysocka, Paulina Gwazda „Mój różaniec”, SP nr 50
Wyróżnienie – Karolina Mączka „Ratownik i jego praca”, SP nr 50


KLASA II B
I miejsce – Antoni Prus „Kartka świąteczna”, SP nr 50
I miejsce – Daniel Wodzisławski „Jan Brzechwa” konkurs międzyszkolny
II miejsce – Daria Konarska, Antoni Prus, Daniel Wodzisławski „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Szymon Skibiński „Mikołajkowe zawody pływackie”
III miejsce – Julia Krysiak „Mikołajkowe zawody pływackie”
Wyróżnienie – Daria Konarska, Filip Kobyłkiewicz, Karol Madys,
Daniel Wodzisławski, Antoni Prus „Mój różaniec”, SP nr 50
Wyróżnienie – Oliwier Puchniarski „Ratownik i jego praca”, SP nr 50


KLASA II C
I miejsce – Kacper Plaza „Moja droga do szkoły” Międzyszkolny konkurs plastyczny przy SP nr 2
I miejsce – Patryk Blachnicki
II miejsce – Karina Gajda
Międzyszkolny konkurs plastyczny organizowany przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie i SP nr 22 „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”
III miejsce – Maciej Smoląg „Ratownik i jego praca”, SP nr 50
Wyróżnienie – Kacper Plaza „Ratownik i jego praca”, SP nr 50
II miejsce – Kamil Strzelecki, I Międzyszkolny konkurs plastyczny „Idzie jesień”, SP nr 13
Wyróżnienie – Emil Binek I Międzyszkolny konkurs plastyczny „Idzie jesień”, SP nr 13
II miejsce – Kamil Strzelecki „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
Wyróżnienie – Karina Gajda, Emil Binek, regionalny konkurs plastyczny „Tradycje i obrzędy polskie” organizowany przez Miejską Galerię Sztuki


KLASA III A
I miejsce – Laura Politańska „Kartka świąteczna”, SP nr 50
I miejsce – Katarzyna Pietrzyk „Święci Przyjaciółmi Jezusa”,SP nr 13
II miejsce – Maciej Filecki „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
III miejsce – zespół Laura Politańska, Aleksander Kamkow, „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Olga Suwka „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy”, SP nr 42
III miejsce – Klaudia Stempińska „Idzie jesień”, SP nr 13
III miejsce – Olga Suwka „ Święci Przyjaciółmi Jezusa”, SP nr 13,
III miejsce - Jan Siwierski, Małgorzata Wojtania „Świat Astryd Lindgren”, SP nr 54
Wyróżnienie – Maciej Filecki, Klaudia Stempińska „Ratownik i jego praca”, SP nr 50


KLASA III B
II miejsce – Kuba Hajdas „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
II miejsce – Luiza Jurczyńska „Cztery pory roku – lato w oczach poetów”, SP nr 13
Wyróżnienie – Wiktoria Kuczyńska „Ratownik i jego praca”, SP nr 50


KLASA III C
I miejsce – Mateusz Sadek „Anioły i aniołeczki”, SP nr 50
I miejsce – Paulina Deska, Kamila Wierzbicka „Ratownik i jego praca”, SP nr 50
I miejsce – Kinga Dziadynak „A to Polska właśnie” międzyszkolny konkurs recytatorski, SP nr 2
I miejsce – Kamila Wierzbicka „ Mój wymarzony dom” konkurs plastyczny dla dzieci pod patronatem Wójta Gminy Poczesna
II miejsce – Marta Jasińska „Przeszłość Polski zapisana w legendach” międzyszkolny konkurs powiatowy
Wyróżnienie – Wiktor Ryzop „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy”, SP nr 42