Piątek, 2018-10-19

• Odwiedziło nas: 2220373

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2006-2007

I Konkursy międzynarodowe
Troje uczniów otrzymało wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2007
Są to:
- Aleksander Gryś z klasy III a przygotowany przez p. Ewę Toll
- Natalia Świąć i Bartek Karczewski z klasy IV c
przygotowani przez p. Dorotę Kasprzyk

II Konkursy ogólnopolskie
- Anna Wierus z klasy V a zajęła I miejsce w konkursie „Kiedy dzwonię po straż pożarną”.
Uczennicę przygotowała p. Aleksandra Słaby
- Magdalena Kiepura z klasy V c otrzymała wyróżnienie w konkursie · poetyckim zorganizowanym w Zabrzu z okazji XIV Tygodnia Ziemi pt. „Boję się”.
Uczennicę przygotowała p. Urszula Cecota

III Konkursy międzyszkolne i rejonowe
- Anna Włodyka z klasy VI a zajęła I miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia,
przygotowana przez p. Mariannę Wawrzyniak
- Michał Płatek z klasy IV c zajął I miejsce w konkursie piosenki francuskiej, II miejsce dziewczęta z piosenką „Voyge, voyge”, Bartosz Matyszczyk z klasy IV c zajął I miejsce, Kacper Nowicki II miejsce, a Bartosz Karcz III miejsce w konkursie plastycznym z okazji Dnia Frankofonii.
Uczniów przygotowała p. Małgorzata Płatek
- Greta Dąbrot z klasy IV a zajęła I miejsce, Anna Nowak z klasy IV c II miejsce, Kamila Bouhamadouche z klasy V b III miejsce, a Sylwia Wierzbowska z klasy V b otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Tradycje i zwyczaje Świąteczne – Boże Narodzenie” w SP nr 22.
Uczniów przygotowała p. Małgorzata Baranowska
- Angelika Rudziewicz z klasy VI b zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczny „Ratownik i jego praca”
- Apolonia Dzikowska z klasy VI a zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Anioły – Aniołeczki”.
Uczennice przygotował p. Małgorzata Baranowska
- Marcin Biela z klasy V c otrzymał wyróżnienie w konkursie „Częstochowa to dobre miasto” za napisanie pracy literackiej „Wielcy, zasłużeni, popularni – portret życia i dokonań wybranej postaci Ziemi Częstochowskiej”
- Bartosz Klimza z klasy V a również otrzymał wyróżnienie ww. konkursie.
Uczniowie pisali pracę pod opieką p. Marioli Michalskiej
- Monika Falana z klasy VI c zajęła II miejsce, a Jagoda Radecka i Dawid Szymański z klasy V c otrzymali wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Częstochowie „Bezpieczna Droga – Jestem widoczny”.
Uczniów Przygotowała p. Małgorzata Baranowska