Czwartek, 2018-08-16

Imieniny: Joachima, Nory

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2013-2014 - I półrocze

1. Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii – do III etapu zakwalifikował się Szymon Wąs (6C)

2. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski (wiersze Tuwima) – Zuzanna Wolska (6A) – II miejsce w kategorii szkół podstawowych

3. Międzyszkolny Konkurs z zakresu udzielania I pomocy przedmedycznej – II miejsce zajęli: Natalia Pluta, Mateusz Michalski, Kacper Paluch (6C)

4. Międzyszkolny Konkurs na kartkę bożonarodzeniową – Kamil Nitecki – II miejsce (5A)

5. Międzyszkolny Konkurs  Języka Angielskiego „Wordmaster” – Jakub Drzewiecki (5A) – I miejsce, Anna Wójcik (5B) – wyróżnienie

6. Międzyszkolny Konkurs Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych „Christmas Song” –Przemysław Suliga – wyróżnienie (5C)