Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2012-2013 - II półrocze

1. Monika Zaborska uczennica klasy VI „b” - laureatka Konkursu Interdyscyplinarnego z Języka Polskiego z Elementami Historii
    Przygotowały:
    p. Jolanta Dobrowolska
    p. Małgorzata Turlejska
  2. Uczeń klasy V „b” Paweł Bronkiewicz zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody
    Przygotowały:
    p. Dorota Kasprzyk
    p. Urszula Cecota
  3. Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur 2013” dla uczniów: Patryk Stępień VI „b”, Jakub Drzewiecki IV „a”
    p. Renata Młynarczyk
  4. Uczniowie Kamil Ciesielski IV „b”, Krzysztof Ball IV „b”, Paweł Bronkiewicz V „b” - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
  5. II miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia „Mały Ratownik” dla uczennicy Moniki Zaborskiej z klasy VI „b”
    p. Marianna Wawrzyniak
  6. IV miejsce dla Moniki Zaborskiej z klasy VI „b” i V miejsce dla Seweryna Jasaka z klasy VI „a” w powiatowym konkursie „Czy znasz historię Częstochowy i powiatu”
    p. Małgorzata Turlejska
  7. IV miejsce w II Powiatowym Konkursie Kulinarnym „Zdrowie na talerzu” w ramach programu „Trzymaj formę” - uczniowie Kinga Kaczmarek i Mateusz Michalski z klasy V „c”
    p. Aleksandra Słaby
  8. III miejsce dla ucznia Krzysztofa Balla z klasy IV „b” w Międzyszkolnym Konkursie pt. „Z legendą przez Polskę”
    p. Małgorzata Cieśla
  9. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Spelling Master” dla uczennicy Moniki Zaborskiej z klasy VI „b”
  10. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „English poems and rymes” dla uczennic Anny Wójcik z klasy IV „b”i Marii Pabin z klasy IV „c”
    Przygotowali:
    p. Jacek Kądzioła
    p. Anna Krzysztofik
  11. I miejsce dla uczennicy Moniki Zaborskiej i Agnieszki Laski oraz II miejsce dla uczennicy Aleksandry Pich z klasy VI „b” w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Francuskiego
    p. Magdalena Kula
  12. II miejsce dla uczennicy Natalii Stolarskiej z klasy VI „b” w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Europejskiej Euro Music 2013
    p. Magdalena Kula
  13. Monika Zaborska uczennica klasy VI „b” - laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych
  14. III miejsce dla naszej szkoły w kategorii zespołowej w VI edycji konkursu „Czysta Częstochowa” organizowanego pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy