Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2280900
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2011-2012 - II półrocze

  • Łukasz Urbaniak (kl. VI A) – laureat konkursu przedmiotowego
    z matematyki z elementami przyrody;
  • Łukasz Urbaniak, Ernest Jędrzejewski, Sebastian Badowski (kl. VI A) oraz Paweł Gronkiewicz (kl. IV B) – wyróżnienia w konkursie matematycznym „Kangur”;

Przygotowały: p. Dorota Kasprzyk, p. Marianna Wawrzyniak

  • Michał Nowak (kl. IV C), Patryk Stępień (kl. V B) – wyróżnienia
    w konkursie matematycznym „Kangur”;

Przygotowała: p. Renata Młynarczyk

  • Kamil Strzelecki (kl. VI B) – laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii;

Przygotowały: p. Mariola Michalska, p. Małgorzata Turlejska

  • Marcel Mirecki, Anna Łysik (kl. VI B) – finaliści konkursu przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii;

Przygotowały: p. Mariola Michalska, p. Małgorzata Turlejska

  • Kamil Strzelecki – II miejsce w konkursie pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy „Tablet w gimnazjum i szkole podstawowej”;

Przygotowała: p. Małgorzata Turlejska

  • Magdalena Jachura (kl. VI B) – II miejsce, i Marcel Mirecki (kl. VI B) – III miejsce w Międzypowiatowym Konkursie „Czy znasz historię Częstochowy i regionu?”

Przygotowała: p. Małgorzata Turlejska

  • Paweł Bronkiewicz (kl. IV B) – I miejsce, Szymon Wąs (kl. IV C) – II miejsce oraz Joanna Ociepa (kl. IV B) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „English Poems and Rhymes Contest”

Przygotowali: p. Anna Krzysztofik, p. Zenona Kukiz, p. Jacek Kądzioła

  • Karolina Radecka (kl. V B), Natalia Stolarska (kl. V C) – I miejsce
    w Festiwalu Piosenki Europejskiej, Julia Góral (kl. V C) – III miejsce w Festiwalu Piosenki Europejskiej, Konrad Magnuszewski, Karol Opala
    (kl. VI A) – wyróżnienie w Festiwalu Piosenki Europejskiej, Natalia Stolarska (kl. V C) – wyróżnienie w finale
  • Karolina Radecka (kl. V B) – I miejsce, Natalia Stolarska (kl. V C) – III miejsce, Julia Góral (kl. V C) – wyróżnienie (występy solistów), Konrad Magnuszewski, Karol Opala (kl. VI A) – II miejsce, Wiktoria Szewczyk, Natalia Pluta (kl. IV C) – III miejsce (występy duetów)
    w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Europejskiej „Euromusic 20212”;

Przygotowała: p. Magdalena Kula

  • Magdalena Jachura, Michalina Małek (kl. VI B) – laureatki konkursu kulinarnego „Zdrowie na talerzu”;

Przygotowały: p. Aleksandra Słaby, p. Maria Ogrodniczak

  • I miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w Badmintonie dziewcząt (indywidualnie I miejsce – Dominika Kutynia z kl. VI A, II miejsce Karolina Radecka z kl. V B);
  • V miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w Badmintonie chłopców;

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w czwórboju LA chłopców;

Przygotował: p. Czesław Lamch

  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w czwórboju LA chłopców;

Przygotował: p. Czesław Lamch

  • VII miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w czwórboju LA dziewcząt;

Przygotował: p. Czesław Lamch

  • IV miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w trójboju LA chłopców;

Przygotował: p. Czesław Lamch

  • VI miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w trójboju LA dziewcząt;

Przygotował: p. Czesław Lamch

  • III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej plażowej chłopców (Marcin Zwolski, Karol Opala);

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • VI miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej plażowej dziewcząt (Alicja Surówka, Zuzanna Hajduś)

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • V miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w tenisie stołowym dziewcząt;

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • VI miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w tenisie stołowym chłopców;

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • VI miejsce w Międzyszkolnym Turnieju ringo o puchar przechodni;

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • udział w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej dziewcząt;

Przygotował: p. Jacek Ostaszewski

  • udział w Czwartkach LA;

Przygotował: p. Czesław Lamch.