Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220429
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia sportowe uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2010-2011 - II półrocze

NAZWA KONKURSU

RANGA KONKURSU

IMIĘ I   NAZWISKO UCZNIA/UCZNIÓW

ZAJĘTE MIEJSCE

OPIEKUNOWIE

Mistrzostwa Częstochowy – Tenis   stołowy dziewcząt

Konkurs   miejski

Dominika   Kutynia, Anna Łysik, Anna Kin

VI   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy – Tenis   stołowy chłopców

Konkurs   miejski

Michał   Kawecki, Kamil Zaskórski, Karol Opala

VII   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy – Badminton

Konkurs   miejski

Dominika   Kutynia, Karolina Radecka

I   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy – Badminton (indywidualne)

Konkurs   miejski

Dominika   Kutynia

I   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy – Badminton

Konkurs   miejski

Bartosz   Towarek, Maciej Rynkowski

IV   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy – Piłka   siatkowa plażowa

Konkurs   miejski

Krzysztof   Borowik, Aleksander Chotecki

VI   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy – Piłka ręczna   chłopców

Konkurs   miejski

Jakub   Maras, Krzysztof Borowik, Aleksander Chotecki, Paweł Janik, Konrad   Skórniewski, Konrad Michalak, Piotr Kowalczyk, Krzysztof Karoń, Oskar Kacela,   Radosław Glanowski,

Kamil   Zaskórski, Kamil Dziubała

V   miejsce

J.   Ostaszewski

Mistrzostwa Częstochowy
  Szkół Podstawowych – Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt

Konkurs   miejski

Agnieszka   Laska, Natalia Stolarska, Zuzanna Hajduś, Weronika Malicka, Olga Kwiendacz,   Maja Nowakowska

III   miejsce

Cz.   Lamch

Mistrzostwa Częstochowy
  Szkół Podstawowych – Trójbój lekkoatletyczny chłopców

Konkurs   miejski

Kacper   Czechowski, Denis Dąbrot, Piotr Malicki, Paweł Nocuń, Marcin Kostrzewa,   Bartosz Ratecki

V   miejsce

Cz.   Lamch

Mistrzostwa Częstochowy
  Szkół Podstawowych – Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

Konkurs   miejski

Laura   Politańska, Karolina Kostrzewa, Maria Haduła, Luiza Jurczyńska, Karina Gajda,   Dominika Nowak

IV   miejsce

Cz.   Lamch

Mistrzostwa Częstochowy
  Szkół Podstawowych – Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt (indywidualny)

Konkurs   miejski

Laura   Politańska

II   miejsce

Cz.   Lamch

Mistrzostwa Częstochowy
  Szkół Podstawowych – Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

Konkurs   miejski

Marcin   Zwolski, Łukasz Urbaniak, Krzysztof Karoń, Kamil Dziubała,  Ernest Jędrzejewski, Konrad Michalak

IX   miejsce

Cz.   Lamch

Turniej piłki siatkowej Dzielnicowych   Ośrodków Sportu Szkolnego (czwórki siatkarskie)

Konkurs   miejski

Karolina   Kostrzewa, Luiza Jurczyńska, Dominika Kutynia,
  Eliza Szczepanik, Dominika Nowak,
  Alicja Surówka,
  Maja Nowakowska, Paulina Rosińska, Zuzanna Hajduś, Agnieszka Laska

IV   miejsce

J.   Ostaszewski

Turniej piłki siatkowej Dzielnicowych   Ośrodków Sportu Szkolnego (jedynki siatkarskie)

Konkurs   miejski

Wiktoria   Skowron

Karolina   Radecka

III   miejsce

IV   miejsce

J.   Ostaszewski

Turniej piłki siatkowej Dzielnicowych   Ośrodków Sportu Szkolnego (dwójki siatkarskie)

Konkurs   miejski

Zuzanna   Hajduś, Maja Nowakowska
  Agnieszka Laska, Natalia Stolarska

V   miejsce

VI   miejsce

J.   Ostaszewski

Turniej piłki siatkowej Dzielnicowych   Ośrodków Sportu Szkolnego (trójki siatkarskie)

Konkurs   miejski

Luiza   Jurczyńska, Paulina Rosińska, Alicja Surówka

IV   miejsce

J.   Ostaszewski

Czwartek lekkoatletyczny

- bieg na 60m

- rzut piłką palantową

- rzut piłką palantową

- rzut piłką palantową

- bieg na 300m

- bieg na 300m

- bieg na 300m

- bieg na 600m

Konkurs   miejski

Laura   Politańska

Maria   Haduła

Marcin   Zwolski

Kinga   Dziadynak

Łukasz   Urbaniak

Katarzyna   Pietrzyk

Karina   Gajda

Dominika   Kutynia

I   miejsce

I   miejsce

I   miejsce

II   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

IV   miejsce

IV   miejsce

Cz.   Lamch