Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2280897
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2010-2011 - II półrocze

NAZWA KONKURSU

RANGA KONKURSU

IMIĘ I   NAZWISKO UCZNIA/UCZNIÓW

ZAJĘTE MIEJSCE

OPIEKUNOWIE

Konkurs matematy-czny
  ,,Kangur 2011”

Konkurs   międzynarodo-wy

Patryk   Stępień (4b),
  Łukasz Urbaniak (5a)

Wyróżnie-nie

R.   Młynarczyk, D. Kasprzyk

Konkurs z języka polskiego
  z elementami historii

Konkurs   wojewódzki

Aleksander   Kamkow (6a)

finalista

M.   Michalska, M. Turlejska

X Częstochow-skie Spotkanie
  z Piosenką ,,Kolorowy mikrofon”

Konkurs   powiatowy

Natalia   Stolarska (4c)

Wyróżnie-nie

A.   Bednarz

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego   Stylu Życia

Konkurs   rejonowy

Michał   Kawecki (6c)

II   miejsce

M.   Wawrzyniak

Międzyszkol-ny konkurs
  j. angielskiego ,,Wordmaster 2011” (dla klas V)

Konkurs   międzyszkol-ny

Karol   Opala (5a)

Wyróżnie-nie

Z.   Kukiz

Międzyszkol-ny konkurs j. angielskiego ,,Wordmaster 2011” (dla klas VI)

Konkurs   międzyszkol-ny

Katarzyna   Pietrzyk (6a)

Sebastian   Jarząbek (6b)

Michał   Kawecki (6c)

I   miejsce

II   miejsce

Wyróżnie-nie

J. Kądzioła, Z. Kukiz,
  A. Krzysztofik

Międzyszkol-ny konkurs
  j. angielskiego

Konkurs   międzyszkol-ny

Katarzyna   Pietrzyk (6a)

Piotr   Kozerski (6c)

II   miejsce

Wyróżnie-nie

(finaliści  
  II etapu)

J. Kądzioła, Z. Kukiz

Szkolny konkurs matematyczny uczniów   klas czwartych

Konkurs   szkolny

Patryk   Stępień (4b)

Monika   Zaborska (4c),

Patryk   Celebański (4c)

Dawid   Błaszczyk (4a),

Seweryn   Jasak (4b)

I   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

R.   Młynarczyk

Szkolny konkurs matematyczny uczniów   klas piątych

Konkurs   szkolny

Kacper   Klamut (5a)

Łukasz   Urbaniak (5a)

Anna   Łysik (5b)

I   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

D.   Kasprzyk

Palcem po mapie

Konkurs   szkolny

Jan   Siwierski (6a)

Piotr   Kozerski (6c)

Sebastian   Jarząbek (6b)

I   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

U.   Cecota

Szkolny konkurs czystości ,,Wiosna w   klasie”

Konkurs   szkolny

Klasa   4b

I   miejsce

M.   Wawrzyniak

Szkolny konkurs   przyrodniczo-krajoznawczy dla uczniów klas VI

Konkurs   szkolny

Klasa   6a

Klasa   6b i 6c

I   miejsce

II   miejsce

SK PCK, SK LOP, SKKT

Szkolny konkurs j. angielskiego ,,Champion 2011” (dla klas IV)

Konkurs   szkolny

Seweryn   Jasak (4b)

Monika   Zaborska (4c)

Agnieszka   Laska (4c)

Magdalena   Mikulska (4c)

I   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

wyróżnienie

J. Kądzioła

Szkolny konkurs j.   angielskiego ,,Champion 2011” (dla klas V)

Konkurs   szkolny

Maciej   Prokop (5b)

Kacper   Klamut (5a)

Karol   Opala (5a)

Magdalena   Jachura (5b)

I   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

wyróżnienie

Z. Kukiz, A. Krzysztofik

Szkolny konkurs j.   angielskiego ,,Champion 2011” (dla klas VI)

Konkurs   szkolny

Sebastian   Jarząbek (6b),

Piotr   Kozerski (6c)

Katarzyna   Pietrzyk (6a)

Aleksander   Chotecki (6a),

Małgorzata   Wojtania (6a)

Klaudia   Stempińska (6a)

I   miejsce

II   miejsce

III   miejsce

wyróżnienie

J. Kądzioła, Z. Kukiz,
  A. Krzysztofik