Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

• Odwiedziło nas: 2220426

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2011-2012 - I półrocze

I. Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego - język polski z elementami historii:

1. Anna Łysik – klasa VI b
  2. Marcel Mirecki – klasa VI b
  3. Kamil Strzelecki – klasa VI b

II. Uczeń klasy VI a - Łukasz Urbaniak, dostał się do drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego - matematyka z elementami przyrody.

III. Uczniowie: Magdalena Jachura (VI b), Marcel Mirecki (VI b) dostali się do trzeciego etapu Międzypowiatowego konkursu historycznego „Czy znasz historię Częstochowy
i regionu częstochowskiego”.

IV. Grupa uczniów kółka regionalnego zajęła drugie miejsce w Konkursie na Izbę Pamięci
i Kultury Narodowej.

V. Uczniowie: Łukasz Urbaniak (VI a), Karol Opala (VI a), Patryk Stępień (V b) zajęli drugie miejsce w Rejonowym Konkursie Wiedzy „Uratować znaczy żyć”.

VI. W Archidiecezjalnym Konkursie Plastycznym o Janie Pawle II „Modlić się, wzywać, dać odpowiedź”, trzecie miejsce zajęła Magdalena Jachura (VI b), wyróżnienie otrzymał Maciej Smoląg (VI b).

VII. W Międzyszkolnym Konkursie Języka angielskiego „Wordmaster” wyróżnienia otrzymali: Jakub Gwazda (IV b), Seweryn Jasak (V b).

SUKCESY SPORTOWE

I. Rejonowe zawody - sztafetowe biegi przełajowe: chłopcy - szóste miejsce.

II. Biegi „Złota Mila Częstochowy” - drużynowo - trzecie miejsce, indywidualnie: drugie miejsce - Łukasz Urbaniak (VI a), ósme miejsce - Maciej Smoląg (VI b).

III. Mikołajowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - drugie miejsce.

IV. Mikołajowy Turniej Siatkowy Chłopców - szóste miejsce.

V. Mistrzostwa Częstochowy - piłka nożna chłopców - dziewiąte miejsce.

VI. Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt (noworoczny) - drugie i trzecie miejsce dwójki siatkowe.