Święto Babci i Dziadka w klasie I c

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

22 stycznia 2015 r. uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią, panią Aleksandrą Włodyką serdecznie witali swoje babcie i dziadków przybyłych na uroczystość z okazji ich święta. Po gromkim „Sto lat” zaśpiewanym z towarzyszeniem akordeonu dzieci z przejęciem wyrecytowały wiersze przygotowane na ten dzień. Nie zabrakło też pięknych piosenek o kochanych i mądrych, ale też nowoczesnych babciach i dziadkach. Po krótkiej przerwie na poczęstunek dzieci zaprosiły gości do zabawy w odgadywanie tytułów znanych baśni. Przez zaczarowaną krainę prowadziły widzów dwie wróżki. W krótkim przedstawieniu pojawiły się przeróżne postaci: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Kot w butach, przepiękny Łabędź i wiele innych. Na zakończenie uroczystości szanowni goście zostali obdarowani upominkami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów.