Uczniowie nauczycielom

Jak co roku, w ramach podziękowań nauczycielom za ich trud włożony w przekazywanie wiedzy, wychowanie i poszerzanie zainteresowań młodych ludzi, i tym razem uczniowie naszej szkoły starali się w Dniu Edukacji Narodowej zaprezentować wyniki swoich twórczych prac nad okolicznościowymi programami artystycznymi.

Podczas szkolnego apelu wierszem i piosenką, jak najpiękniej, pragnęli wyrazić swoje „dziękuję”. 13 października 2014 r. życzenia uczniów łączyły się jak kwiaty w wielobarwny bukiet i płynęły do wszystkich nauczycieli oraz wychowawców. Wdzięczność wychowanków to największa nagroda dla każdego z nich za lata włożonej pracy. Miłym akcentem wieńczącym uroczystości było wręczenie nauczycielom własnoręcznie wykonanych przez uczniów bukietów - w dowód podziękowania za całoroczny wysiłek dydaktyczny. Dzieci do występów zostały przygotowane przez nauczycielki, panie: Aleksandrę Włodykę, Marię Ogrodniczak, Renatę Młynarczyk i Alinę Bednarz.