Policjanci w oddziale przedszkolnym

23 września 2014r. Oddział Przedszkolny gościł dwóch policjantów. Głównym tematem spotkania z przedszkolakami było bezpieczeństwo dzieci na drodze.

Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu na drodze. Przypomnieli, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak zachować się w kontakcie z osobą obcą. Z dużym zainteresowaniem spotkały się opowieści o codziennej pracy Policji oraz prezentacja policyjnego sprzętu. Dzieci zapamiętały, że policjant jest osobą, której nie należy się bać,  i do której zawsze można zwrócić się o pomoc. Po spotkaniu z funkcjonariuszami Policji odbył się w klasie quiz mający na celu powtórzenie i utrwalenie zdobytej wiedzy. Przedszkolaki wykazały się w nim dużym zaangażowaniem, świetną pamięcią i bystrością, za co zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami.