Zmiany, zmiany ...

Nadszedł koniec wakacji. W budynku naszej szkoły dobiegają końca prace remontowe wejścia głównego do szatni. Ale to nie jedyne zmiany w szkole, które czekały na uczniów.

W trakcie wakacji zakupione zostały nowe ławki i krzesła (z regulacją wysokości) dla dzieci z klas pierwszych. Odmalowane zostały niektóre szkolne korytarze oraz sale lekcyjne. W malowaniu sal bardzo pomogli szkole rodzice uczniów. Zostały również wykonane nowe osłony grzejników centralnego ogrzewania w szatniach i na korytarzach. Ponadto szkoła wzbogaciła się o nowe pomoce dydaktyczne. Prezydent Miasta Częstochowy przekazał uczniom klasy 6 a i nauczycielom uczącym w tej klasie 25 tabletów. Szkoła otrzymała również w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Koniec Języka za Przewodnika” pomoce o wartości 44 tys. zł. Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły dołożyli starań, by po wakacjach na uczniów czekały estetyczne i kolorowe sale lekcyjne, świetlice, biblioteka i korytarze szkolne.