Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

1 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2016 / 2017 obecni byli uczniowie klas I – VI, nauczyciele, dyrekcja szkoły oraz rodzice i dziadkowie uczniów.

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły, Pan Wiesław Kleszczewski. W swojej przemowie szczególne słowa skierował do dzieci z klas I i IV oraz ich rodziców. Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów, nauczycielom - satysfakcji z pracy, a rodzicom - zadowolenia z postępów w nauce dzieci. Uczniowie z klasy II c i II d przygotowali część artystyczną dla uczniów klas młodszych, a uczniowie z klasy V b i VI a  - dla klas starszych. Następnie w salach lekcyjnych odbyły się spotkania uczniów wraz z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.