• Odwiedziło nas: 6342007

Pobiliśmy rekord Guinnessa!

„Przygotowaliśmy śniadanie, co moc wielką daje, w Księdze Rekordów będziemy już stale”
Z radością informujemy, że listopadowa próba bicia Rekordu Guinnessa w największej lekcji przygotowywania zdrowego śniadania, w której brali udział uczniowie klas: I b, I e i II a zakończyła się sukcesem! Komisja Rekordów Guinnessa w Wielkiej Brytanii potwierdziła ustanowienie nowego światowego rekordu, uznając udział 6778 uczestników polskiej lekcji przygotowywania zdrowego śniadania w ramach ogólnopolskiego programu Śniadanie Daje Moc.

Polski wynik jest lepszy od poprzedniego o 444 uczestników. Ostatni rekord w tej kategorii należy do Chińczyków, którzy przygotowali walentynkowe pierożki. Przypominamy, że 6 listopada 2015 r. młodzi polscy kucharze z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem dla zdrowego odżywiania przygotowywali trzy potrawy śniadaniowe (twarożek z warzywami, szaszłyki owocowe i kanapki).