Bal karnawałowy

4 lutego 2016 r. odbył się tak długo wyczekiwany przez uczniów klas młodszych bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Zabawę poprowadził DJ „Klaun”, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie. Chętnie uczestniczyły w konkursach tanecznych prowadzonych przez animatora. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci udały się do swoich klas na pyszne przekąski i słodkości przygotowane przez rodziców. Z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.