Śniadanie daj moc

W ramach programu Śniadanie Daje Moc, uczniowie klas: I a, I f, II b, II c oraz II e przygotowali w swoich salach pyszne, zdrowe śniadania.

Uczniowie przynieśli produkty, wśród których znalazły się warzywa, owoce, bakalie, pełnoziarniste pieczywo, biały ser, itp. Każdy mógł przygotować przekąskę według własnego pomysłu i wybrać to, co najbardziej mu smakuje. Okazało się, że wyobraźnia naszych uczniów nie ma granic. Tworzyli oni z jedzenia prawdziwe dzieła sztuki. Przedsięwzięcie to miało na celu uświadomienie uczniom, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Uczniowie przekonali się, że zdrowe jedzenie jest bardzo smaczne, a przygotowywanie go to czysta frajda.