Święto Rodziny w klasie I e

Miłość rodziców do dzieci to miłość wyjątkowa - nie ma piękniejszej, cierpliwszej i silniejszej niż ona. Ktoś zapytać może czy miłość dzieci do rodziców jest słabsza? Nie! Ona jest jedynie trochę inna, ale tak samo silna i wyjątkowa. Dlatego właśnie uczniowie klasy I e wraz z wychowawczynią, panią Elżbietą Moryń zorganizowali Dzień Rodziny.

12 czerwca 2015 r. w szkolnym łączniku spotkało się grono uczniów, rodziców i wychowawca klasy I e. Dzieci wiedząc, że jest to wyjątkowy dzień włożyły całą swoją siłę i energię, aby całość dopięta była na ostatni guzik. Podczas przedstawienia uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki dla mam i tatusiów. Podczas serdecznego spotkania nie zabrakło też łez wzruszenia. Na koniec dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom upominki własnoręcznie wykonane na tę okazję.