Przedwakacyjna Giełda Talentów

Ostatnie dni roku szkolnego stały się dobrą okazją do zaprezentowania dodatkowych umiejętności naszych uczniów, którzy przez cały rok uczęszczali na liczne pozaszkolne zajęcia. W radosnej atmosferze uczniowie śpiewali, tańczyli i grali na instrumentach: flecie poprzecznym, akordeonie, klarnecie, skrzypcach, gitarze klasycznej, gitarze elektrycznej, a nawet perkusji.

W klasach młodszych dużym uznaniem cieszył się mistrzowski pokaz hula-hop w wykonaniu Zuzanny Paluch z klasy 1a. Dodatkową atrakcją tegorocznej Giełdy Talentów był występ naszych uczniów z zespołem prowadzonym przez pana Rafała Tomzika, absolwenta naszej szkoły. Nad sprawnym przebiegiem Giełdy Talentów czuwały nauczycielki, panie: Alina Bednarz, Ewa Toll, Jolanta Trzepizur i Dorota Kasprzyk.