Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej

Na przełomie września i października rozgrywane były Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej.

Chłopcy w kategorii wiekowej 2005 i młodsi walczyli w 6 grupach eliminacyjnych. Najlepsze zespoły walczyły w półfinałach i finale. Finał rozegrany został na boisku SP 38 z udziałem SP 7, SP 50, SP 38 oraz SMS „Nobilito”. Najlepszym zespołem okazała się SP 7 oparta o klasy sportowe Rakowa. Nasza reprezentacja w składzie: Kamil Brondel, Kacper Karna, Karol Kowalczyk, Paweł Leśnikowski, Eryk Wieczorek, Mateusz Rokoszewski, Maciej Szymanek, Krzysztof Wolski i Damian Woszczyk wywalczyła doskonałe III miejsce, stając tym samym na podium. Opiekunem chłopców był pan Jacek Ostaszewski.

Z kolei chłopcy w grupie wiekowej 2002 - 2004 wywalczyli VIII miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Drzewiecki, Mateusz Bylica, Piotr Rosiński, Michał Skiba, Jakub Stębelski, Krzysztof Wojtal, Dominik Kostro, Patryk Ratecki, Szymon Ociepa. Opiekunem chłopców był pan Mariusz Sędzielewski.

Wszystkim chłopcom gratulujemy odniesionego sukcesu.