Wiadomości sportowe

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2016 / 2017 uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu imprezach sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami młodych sportowców.

We wrześniu i w październiku 2016 r. reprezentacja chłopców wzięła udział w Mistrzostwach Częstochowy w Piłce Nożnej. Mimo trzech wygranych i jednej porażki nie udało się naszym zawodnikom awansować do finału mistrzostw. Skład zespołu: Michał Michalczyk, Dominik Kostro, Patryk Ratecki, Szymon Ociepa, Nataniel Szczerbaniuk, Krzysztof Wolski, Karol Kowalczyk, Damian Woszczyk.

11 października 2016 r. drużyna chłopców wzięła udział w Mistrzostwach Częstochowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Chłopcy rywalizowali na trasie około 1 km. Po pasjonującym finiszu zdobyli w zawodach trzecią lokatę. Skład zespołu: Michał Michalczyk, Michał Śledź, Patryk Ratecki, Szymon Ociepa, Krzysztof Wolski, Eryk Wieczorek, Kamil Brondel.

6 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach rywalizowały dziewczęta z rocznika 2004, 2005 i 2006. Turniej miał charakter towarzyski. Wszystkie uczestniczki otrzymały upominki w postaci słodyczy. Skład zespołu: Martyna Stawiarska, Weronika Rak, Martyna Bedlechowicz, Małgorzata Mikulska, Natalia Janoszka, Maja Bolesławska, Paulina Stefanek, Zuzanna Stefaniak, Amelia Tobiańska, Aleksandra Kała, Zuzanna Czurak, Anna Leszczyńska, Julia Matuszak, Nadia Maciążek.

15 grudnia 2016 r. drużyna chłopców wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej, który został zorganizowany przez MOSiR i TPD. Turniej odbył się w Hali Polonia. Nasi chłopcy wywalczyli czwarte miejsce. Dzieci otrzymały puchar, słodkie upominki i piłkę do gry. Skład zespołu: Dominik Kostro, Patryk Ratecki, Szymon Ociepa, Krzysztof Wolski, Karol Kowalczyk, Damian Woszczyk, Kuba Leszczyk, Mateusz Majchrzak.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach.